Zakładka HTML

No Comments

Fanpage na Facebooku stał się w dzisiejszych czasach nieodłącznym elementem biznesu – prezentowanie firmy w mediach społecznościowych jest obecnie standardem. Ponadto fanpage to także znakomity sposób na wypromowanie bloga czy wielu innych treści.

Każdy, kto prowadzi na Facebooku własnego fanpage’a, wie doskonale, jak ogromną rolę odgrywa funkcjonalność takiej strony. Warto zatem korzystać z rozmaitych aplikacji usprawniających jej działanie, co ma znaczenie nie tylko z punktu widzenia administratora, ale także innych użytkowników.

Zakładka HTML jest właśnie jedną z takich aplikacji. To niezwykle praktyczne i pomocne narzędzie, którego wielkim atutem jest to, że jest dostępne za darmo. Służy ono urozmaiceniu strony na Facebooku poprzez dodanie do niej czterech podstroi zawierających różne informacje. Aplikacja jest wyposażony w dosyć zaawansowany edytor wizualny, dzięki czemu w poszczególnych zakładkach można zamieszczać nie tylko teksty, ale także zdjęcia czy krótkie filmy. Administrator fanpage’a może przy tym skorzystać z opcji polegającej na ograniczeniu dostępności do wybranych zakładek – tak, by np. udostępniać je wyłącznie fanom strony.

Wygląd zakładek da się bez większego problemu dostosować do stylu i charakteru fanpage’a. Wiadomo, że w tym momencie kluczową rolę odgrywa to, co jest przedmiotem fanowskiej strony. Pod nieco innym kątem tworzą ją np. właściciele firm, a odmiennie do tematu podchodzą osoby prowadzące blogi bądź kanały na Youtube, ale na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Categories: Bez kategorii Tags: Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *