Woobox

No Comments

Funkcjonalny fanpage to wizytówka każdej firmy, która takową stronę prowadzi na Facebooku. Jej walory można podnieść na wiele sposobów, a niemałego znaczenia w tym kontekście nabiera połączenie z rozmaitymi kanałami społecznościowymi.

Kanały społecznościowe, o których mowa powyżej, to nade wszystko Instagram, Twitter oraz Pinterest. Cieszą się one obecnie ogromną popularnością – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Zakładając fanpage’a, trzeba koniecznie mieć ten aspekt na uwadze – z tego względu, iż jest to naprawdę świetny sposób na promocję firmy. Ograniczenie się do reklam tylko za pośrednictwem jednego medium społecznościowego nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale z pewnością dobrym pomysłem jest zebranie wszystkich kanałów w jednym miejscu – czyli na Facebooku, gdzie ruch jest zdecydowanie największy.

Na omawianą okoliczność często jednak pojawia się pytanie o to, w jaki sposób szybko i sprawnie dodać kanały społecznościowe na Facebooka? W tym obszarze pojawia się kilka możliwości – a to za sprawą specjalnych aplikacji. Woobox jest jedną z nich. Dostępna jest ona z poziomu przeglądarki internetowej, co oznacza dokładnie tyle, że aby z niej skorzystać, należy najpierw odwiedzić jej stronę. Następnie wybiera się tam opcję  „Get Started for free” umożliwiającą połączenie Instagrama, Twittera etc. z fanpage’m na Facebooku. Pojawia się przy tej sposobności istotna uwaga, a mianowicie taka, że przeprowadzenie tej operacji w rachubę wchodzi tylko wtedy, gdy posiadamy rolę administratora na fanpage’u.

Categories: Bez kategorii Tags: Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *