Transport Polska Chorwacja

No Comments

Przy wyborze firmy transportowej brane są pod uwagę różne czynniki. Dla klientów spore znaczenie ma m.in. to, jakie kierunki obsługuje dane przedsiębiorstwo. Do tych najbardziej popularnych zaliczana jest Chorwacja.

Firmy takie jak np. http://ekspo-trans.pl/spedycja-zagraniczna/, które mają w swojej ofercie usługi polegające na przewożeniu ładunków do Chorwacji, muszą spełniać pewne warunki. Oczywiście podstawą jest posiadanie dobrze przygotowanej floty pojazdów oraz doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Ważną rolę odgrywa też staż przewoźnika – czyli okres jego funkcjonowania na rynku.

Firma transportowa musi też mieć na uwadze jeszcze jedną istotną kwestię, o czym można przeczytać m.in. tu: http://simplicissimus.pl/transport-polska-chorwacja/. Chodzi mianowicie o posiadanie niezbędnych zezwoleń transportowych, które są wydawane przez chorwackie władze. Bez nich realizacja usług nie wchodzi w rachubę. Co więcej, jeśli kierowca ich nie posiada, zostanie zatrzymany na granicy i ukarany wysokim mandatem.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *