SuperCity

No Comments

Jeśli ktoś lubi gry o charakterze strategicznym, to na Facebooku na pewno znajdzie dla siebie wiele interesujących propozycji. Doskonałym przykładem tego typu aplikacji jest SuperCity – gra wzbudzająca spore zainteresowanie i mająca sporo zagorzałych wielbicieli.

Pod bardzo wieloma względami SuperCity przypomina Sim City – a tej gry chyba nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Nawet, jeśli ktoś w nią nie grał, to nazwa zapewne wielokrotnie obiła mu się o uszy. SuperCity jest grą adresowaną nade wszystko do tych osób, które lubią stawiać czoła nowym wyzwaniom. Z tym zaś właśnie wiąże się budowa miast – jest to zadanie gracza. Chodzi nie tylko o zbudowanie sprawnie funkcjonującej metropolii, ale również zadbanie o to, by mogła się rozwijać. Gracz musi nią zarządzać, co wiąże się m.in. z koniecznością podejmowania rozmaitych decyzji.

Na terenie miasta można nie tylko stawiać budynki i inne obiekty. Trzeba także sprawić, by miasto żyło, czemu służy organizowanie imprez i różnych wydarzeń. Gracz ma ponadto prawo nawiązywać współpracę z graczami budującymi inne metropolie. Generalnie rzecz biorąc, aktywność zdecydowanie popłaca, albowiem jest premiowana cennymi punktami, za które nabywa się potrzebne do rozbudowywania i rozwijania miasta rzeczy.

SuperCity to świetna gra na Facebooku o przejrzystej i bardzo ładnej grafice. Z jej obsługą poradzi sobie bez problemu każdy. Aplikacje na wspomnianym portalu społecznościowym nie należą do skomplikowanych – twórcy stawiają w pierwszej kolejności na ich użytkowe walory.

Categories: Bez kategorii Tags: Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *