Pet Rescue Saga

No Comments

Facebook spełnia różne funkcje, jednakże chyba najczęściej służy rozrywce. Świadczy o tym chociażby spore zainteresowanie grami dostępnymi za pośrednictwem tego portalu. Wybór jest spory – wśród nich coś dla siebie znajdą również miłośnicy zwierząt.

Pet Rescue Saga to gra, która z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom czworonogów. Gracz ma powierzone bardzo ważne zadanie – na jego pomoc czekają urocze kotki, szczeniaki oraz prosiaczki i inne zwierzęta. W jaki sposób je uratować? Otóż zwierzaki stoją na kolorowych sześcianach. Sztuka polega na tym, by ściągnąć je stamtąd. Nie jest to jednak takie proste jak by się mogło zdawać, ponieważ w tym celu trzeba usuwać klocki – ale uwaga, muszą być one w tym samym kolorze. W miejsce usuniętych klocków spadają te znajdujące się wyżej. Po wyczyszczeniu pionowej kolumny pozostałe sześciany przesuwają się w lewą stronę.

Dodatkowo gracz musi stawić czoła licznym przeszkodom. Wraz z każdym kolejnym poziomem wzrasta poziom trudności. Niezwykle ważne jest przy tym to, że by przejść do następnej planszy, należy uzbierać odpowiednią ilość punktów – np. poprzez uratowanie jednocześnie kilku zwierzaków, co tylko pozornie jest łatwe. Poziomów do przejścia jest mnóstwo, non stop pojawiają się nowe elementy, przez co praktycznie gra nie ma końca. Przerwać można ją oczywiście w dowolnym momencie.

Jest tu też opcja połączenia się ze znajomymi grającymi w Pet Rescue Saga, dzięki czemu zyskuje się punkt odniesienia do osiąganych przez siebie rezultatów.

Categories: Bez kategorii Tags: Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *