Konkursy

No Comments

Prowadzenie fanpage’a na Facebooku to dzisiaj nie lada wyzwania – zwłaszcza, że każdy lajk jest na wagę złota, a w praktyce wcale nie jest łatwo pozyskiwać nowe polubienia. Zależy to od wielu czynników, w tym od tematyki strony, częstotliwości zamieszczania na niej wpisów itp.

Znakomitym i sprawdzonym sposobem na przyciągnięcie nowych fanów jest organizowanie różnego rodzaju konkursów. Aby przebiegło to sprawnie i bez problemu, warto sięgnąć po pewne aplikacje, które to ułatwiają. Aplikacja o nazwie Konkursy jest jedną z nich. Niezwykle cenną jej zaletą jest to, że w momencie, gdy ktoś zdecyduje się na uczestnictwo w konkursie, informacja o tym zostaje automatycznie opublikowana na jego osi czasu. działa to trochę na zasadzie reklamy wirusowej. Dzięki temu jest spora szansa na zwiększenie zasięgu, o co też niełatwo, ponieważ Facebook wykazuje aktualnie wyraźne tendencje do cięcia zasięgów. Oczywiście dla wszystkich firm i osób prowadzących fanpage’a jest to sporym utrudnieniem.

Aplikacja Konkursy znajduje zastosowanie m.in. na okoliczność konkursów tekstowych, graficznych oraz filmowych. Można ją również wykorzystać w celu przeprowadzenia analizy rynku, np. poprzez zbieranie opinii i uwag dotyczących określonego produktu czy usługi. Jak więc zatem widać, jest bardzo wszechstronna. Nie można też przy tej okazji pominąć tego, że aplikacja jest tak skonstruowana, że aby wziąć udział w konkursie, trzeba najpierw polubić fanpage’a – nie trzeba chyba dodawać, jak cenna jest to właściwość.

Categories: Bez kategorii Tags: Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *