ImageShack Uploader

No Comments

Facebook oferuje swoim użytkownikom rozmaite opcje takie jak chociażby możliwość dzielenia się ze znajomymi zdjęciami czy krótkimi filmikami. Tego typu posty zawsze mają sporo odsłon i wzbudzają niemałe zainteresowanie. Jak ułatwić sobie ich dodawanie?

Większość osób posiadających konto na Facebooku lubi nie tylko oglądać zdjęcia innych, ale też i dodawać własne. Z filmikami jest bardzo podobnie. W ten sposób można pokazać znajomym coś interesującego, co z pewnością sprzyja utrzymywaniu kontaktów. Dostępnych jest wiele narzędzi, dzięki którym udostępnianie omawianych plików jest szybsze i wygodniejsze. W tym miejscu wypada wspomnieć o aplikacji ImageShack Uploader. Jest ona dostępna za darmo – także w formie na Facebooka, co jest sporym udogodnieniem zwłaszcza dla tych osób, które wrzucają na swoją oś czasu dużo plików graficznych i wideo.

ImageShack Uploader charakteryzuje się łatwym w obsłudze, intuicyjnym interfejsem, w związku z czym poradzą z nim spokojnie również początkujący użytkownicy Facebooka, którzy z tego typu aplikacjami nie mieli wcześniej do czynienia. Aby przesłać plik, wystarczy jedynie wybrać go z listy – da się jednocześnie przesłać i kilka plików.

ImageShack Uploader jest aplikacją wyposażoną w wiele praktycznych funkcji. Można np. tworzyć w niej pokazy slajdów czy też pokusić się o stworzenie własnego fotobloga. Taka forma blogowania ma obecnie bardzo szerokie grono zwolenników, a chętnych do oglądania ciekawych zdjęć nie brakuje.

Categories: Bez kategorii Tags: Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *