Filmy

No Comments

Firmowy fanpage na Facebooku pomaga nie tylko docierać do nowych klientów, ale również odgrywa ważną rolę w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Z tego też względu warto zadbać o jego urozmaicenie, wykorzystując do tego celu odpowiednie aplikacje. Filmy to jedna z nich.

Od dłuższego już czasu krótkie filmiki robią prawdziwą furorę na Facebooku. Przedstawiają bardzo rożne sytuacje, często dla przykładu ich bohaterami są zwierzęta. Użytkownicy omawianego portalu społecznościowego bardzo lubią właśnie tę formę rozrywki, o czym dobitnie świadczy chociażby liczba wyświetleń.

Filmy to praktyczna i funkcjonalna aplikacja, która z całą pewnością przyda się każdemu, kto prowadzi firmowego – i nie tylko – fanpage’a. Dzięki niej na fanowskiej stronie można umieszczać rozmaite filmiki – reklamy, prezentacje itp. Plusem aplikacji jest to, że klikając w plik w celu jego odtworzenia, użytkownik nie będzie przenoszony na stronę, z której film pochodzi – pozostanie na fanpage’u. Za pośrednictwem prezentowanej aplikacji można bez problemu publikować filmy z tak popularnych serwisów jak np. Youtube oraz Vimeo.

Opcja ta bardzo przydaje się również wtedy, gdy ktoś prowadzi swój własny kanał na Youtube. Videoblogi wzbudzają aktualnie ogromne zainteresowanie, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na ich prowadzenie. Filmy to aplikacja, która ułatwia udostępnianie linków na Facebooku. Zastosowany w niej system automatycznie pobiera graficzną miniaturkę oraz nazwę filmu, co zachęca użytkowników do kliknięcia w link.

Categories: Bez kategorii Tags: Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *