Farmville

No Comments

Spośród licznych aplikacji, z których na co dzień korzystają użytkownicy Facebooka, nie sposób nie wspomnieć o grach wzbudzających ogromne zainteresowanie. Jedną z nich jest Farmville.

Farmville to prosta i nieskomplikowana gra, która prawdziwe triumfy święciła kilka lat temu. Jednakże w dalszym ciągu cieszy się niemałą popularnością i ma miliony zwolenników. Do tego w różnym wieku – w  Farmville grają bowiem chętnie zarówno dzieci, jak i dorośli. Na czym polega zabawa? Jak się okazuje, to nic skomplikowanego. Mówiąc najprościej – sprowadza się do prowadzenia farmy, na której hoduje się zwierzęta i uprawia różne rośliny.

Zadaniem gracza jest pokonywanie kolejnych poziomów. Jak to zrobić? Otóż trzeba zdobywać punkty – sposobów na to jest wiele, a podstawową metodą jest zbieranie plonów. Opłaca się ponadto zapraszać do gry nowych użytkowników, co pomaga w kolekcjonowaniu zarówno cennych punktów, jak i przydatnych właściwości. Sprzyja to też budowaniu społeczności oraz nawiązywaniu kontaktów. Warto także odwiedzać farmy sąsiadów – to działa na korzyść gracza. Fajnym pomysłem jest możliwość wzajemnego wysyłania sobie prezentów.

Wygląd farmy można dostosować do indywidualnych upodobań – opcji do wyboru jest naprawdę mnóstwo. Niemniej jednak za wszystkie elementy trzeba zapłacić – są one dostępne za wirtualną walutę stworzoną specjalnie na potrzeby gry, aczkolwiek istnieje także wariant umożliwiający nabycie ich za prawdziwe pieniądze. W miarę pokonywania kolejnych poziomów gracz rozbudowuje swoją farmę.

Categories: Bez kategorii Tags: Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *