Diamond Dash

No Comments

Do korzystania z rozległych możliwości rozrywki, jakie oferuje Facebook, nikogo specjalnie zachęcać nie trzeba. Oczywiście największe zainteresowanie w tym obszarze wzbudzają różnego rodzaju gry – jedną z nich jest Diamond Dash.

Diamond Dash to prosta i nieskomplikowana gra, z którą bez problemu poradzą sobie zarówno starsi, jak i młodsi użytkownicy. Generalnie znaczna większość gier dostępnych za pośrednictwem Facebooka odznacza się stosunkowo niskim stopniem trudności – po to oczywiście, aby przyciągnąć możliwie jak najwięcej użytkowników. Diamond Dash to typowa zręcznościówka. Przypomina puzzle – trzeba w niej dopasować poszczególne elementy, które mają postać kolorowych kamieni. Gracz ma 60 sekund na to, by połączyć jak najwięcej elementów. Liczy się zatem refleks i wprawne oko. Im lepsze wyniki, tym więcej punktów jest przyznawanych. Gracz ma też możliwość uzyskania wysokich premii punktowych – warto o nie zawalczyć, ponieważ dzięki temu łatwiej jest pokonywać kolejne poziomy.

Rzecz jasna każdy następny poziom to większy stopień trudności. Twórcy gry zadbali o to, by gracze się nie nudzili przed komputerami. Gdyby na każdej planszy trzeba było robić wciąż to samo, Diamond Dash nie cieszyłaby się zapewne tak ogromną popularnością. W grze nie brakuje wielu atrakcyjnych dodatków. Jej plusem jest również to, że swoje wyniki da się porównywać z rezultatami osiąganymi przez innych graczy. Służy temu m.in. Cotygodniowy Puchar. Dreszczyk rywalizacji jeszcze nikomu nie zaszkodził.

Categories: Bez kategorii Tags: Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *