Cafeland

No Comments

Aplikacji na Facebooka jest dostępnych obecnie mnóstwo. Wśród nich niezwykle ważną pozycję zajmują gry – cieszą się one ogromną popularnością wśród młodszych i starszych użytkowników. Jedną z najbardziej lubianych przez nich grą jest Cafeland.

Wiele osób marzy o tym, by mieć swoją własną kawiarnię, jednakże z realizacją tychże pragnień w praktyce bardzo różnie bywa – nie jest to bowiem wcale takie proste, jak mogłoby się wydawać. Od czego jednak jest Facebook? Cafeland to gra społecznościowa, która powstałą specjalnie z myślą o tym właśnie portalu. Gracze mogą się wcielić w osobę prowadzącą kawiarnię. Zabawa nie jest skomplikowana – trzeba po prostu rozwijać lokal. Na początek oferta w zakresie rozmaitych opcji jest raczej uboga, jednakże to się zmienia wraz z upływem czasu, gdy gracz pozyskuje nowych klientów. Zdobywa w ten sposób wirtualną gotówkę, za którą może nabyć sporo przydatnych elementów. Niezwykle ważne jest w tym kontekście to, by utrzymywać zadowolenie klientów na wysokim poziomie – specjalny wskaźnik pokazuje się na ekranie. Jeżeli jakiś klient wykazuje niezadowolenie, to o przyczynach można się dowiedzieć dzięki odpowiedniemu symbolowi znajdującemu się nad jego głową.

Cafeland to prosta i bardzo przyjemna gra o nieskomplikowanej szacie graficznej przywodzącej na myśl komiksy. I jak to w przypadku gier na Facebooku bywa, niektóre warianty są dostępne po zakupieniu ich za prawdziwe pieniądze – aczkolwiek to, co jest w pakiecie podstawowym powinno w zupełności wystarczyć, by miło spędzić czas.

Categories: Bez kategorii Tags: Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *