Bubble Witch 2 Saga

No Comments

Jak doskonale wiadomo, do grona najpopularniejszych aplikacji na Facebooka zaliczają się gry. Jest ich do wyboru naprawdę sporo, a jedną z tych niewątpliwie najbardziej znanych jest Bubble Witch 2 Saga mająca swoich zwolenników w różnym wieku.

Bubble Witch 2 Saga jest grą typu bubble shooter. Zadaniem gracza jest pomóc czarodziejce Stelli oraz jej kotu pozbyć się złych duchów, które pojawiają się pod postacią charakterystycznych bąbelków. Owe bąbelki trzeba strącić, ale nie jest to wcale takie proste, na jakie na pierwszy rzut oka wygląda. Gdyby zresztą takie było, gracz były pozbawiony całej frajdy, o którą tak naprawdę w tego rodzaju rozrywce chodzi. Bąbelki można strącić dopiero wówczas, gdy znajdą się one obok siebie – co więcej, muszą odznaczać podobnymi kolorami. Ale na tym nie koniec. Ze strąconych bąbelków gracz ma przyrządzić napar o magicznych właściwościach. Im bardziej okaże się skuteczny w swoich działaniach, tym więcej punktów zostanie mu przyznanych.

Podczas rozgrywki gracz ma do swojej dyspozycji magicznych pomocników czarodziejki Stelli. Potrafią oni różne rzeczy, np. pająki mają tę niezwykła moc, że dzięki nim bąbelki się odbijają, przez co gracz zyskuje nie tylko na czasie, ale zarabia dodatkowe punkty.

Bubble Witch 2 Saga jest bardzo łatwą i nieskomplikowaną w obsłudze grą o dość interesującej, przyjemnej pod względem kolorystycznym grafice. Można w nią grać nie tylko na komputerze, ale także i na urządzeniach mobilnych, za pośrednictwem których mnóstwo użytkowników korzysta z Facebooka.

Categories: Bez kategorii Tags: Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *